Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Жителі будинку, де стався вибух, не можуть потрапити до своїх нових квартир

index021Нещодавно президент Володимир Зеленський роздав 12 квартир постраждалим від вибуху будинку на столичних Позняках.

За словами однієї мешканки, квартири видали у ЖК «Кришталеві джерела» на вулиці Метрологічна 42 у Голосіївському районі. Усього є чотири черги комплексу, четверту ще добудовують, передає 5 канал.

Зеленський вручав нібито ключі 12 родинам — тим, хто втратив родичів, живе в інтернаті і не має іншого альтернативного житла і має малолітніх дітей. Фактично люди отримали ключі, але скористатися ними не можуть. Їх не пускають навіть подивитися квартиру, бо там все ще триває будівництво. А в квартирах голі бетонні стіни.

Зовні будинки обнесені огорожею. Зі слів постраждалих, документів на квартири поки не мають. Їм видали сертифікати. На них є лише фото підпису директора забудовника, а ще стоїть технічний будівельний номер. Насправді ж він не відповідає номеру будинку. Родина однієї з мешканок навіть не знала, на якому поверсі квартира. У відділі продажу їм сказали, що у них двокімнатна квартира, а в сертифікаті йдеться про трикімнатну.

Нагадаємо, зранку 21 червня в Києві в житловому будинку на проспекті Григоренка приблизно о 10:00 стався вибух. Попередньо рятувальники кажуть, що вибухнула газоповітряна суміш.

Джерело: 3м2