Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Протасов Яр знову став зеленою зоною: будь-яке будівництво заборонено

0123Парку Протасов Яр повернули статус території зелених насаджень загального користування.

Таке рішення прийняли на пленарному засіданні Київради.

Йдеться про земельну ділянку площею 3,15 га на вул. Миколи Амосова, яка розміщується в парку відпочинку Протасів Яр. Зелена зона з 1966 року є парком. Однак, незважаючи на цей статус, близько 30 гектарів лісу багато років тому були роздані приватним фірмам для забудови. Зокрема, в 2002 році ділянку на вул. Амосова був переведений з території зелених насаджень загального користування в територію житлової та громадської забудови.

На цій підставі було внесено зміни до Програми розвитку зеленої зони Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста.

Таким чином 3,15 га були виключені з переліку зелених територій загального користування. І там планувалася забудова.

«Київрада ухвалила рішення, згідно з яким скасовані зміни до Генерального плану столиці, а ділянку на вул. Амосова переведений з території житлової та громадської забудови в територію зелених насаджень загального користування », - відзначили в Київраді.

Нагадаємо, в червні цього року Шостий апеляційний адміністративний суд Києва задовольнив в повному обсязі апеляційну скаргу громади Протасова Яру і скасував рішення суду першої інстанції, який дозволив забудову в історичній місцевості.