Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

"Укрзалізниця" запускає поїзд до Карпат

1068Українська залізниця запускає потяг до Карпат. Він відправиться з Києва 3 серпня, далі курсуватиме по непарних днях, а з Рахова 4 серпня та курсуватиме по парних днях.

Про це повідомляється на сайті Укрзалізниці.

“Укрзалізниця відновлює курсування поїзда №217/218 Київ — Рахів. Квитки вже у продажу, їх можна придбати на офіційному сайті компанії або в залізничних касах”, – ідеться в повідомленні.

Розклад курсування:

у перший рейс цей поїзд відправиться з Києва 3 серпня;

далі курсуватиме по непарних днях;

з Рахова 4 серпня та курсуватиме по парних днях.

З детальним розкладом поїзда можна ознайомитися на офіційному сайті Укрзалізниці. В УЗ нагадали, що всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу.

Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов’язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах.

Джерело: Finance