Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

У Києві відкрили безкоштовку парковку біля метро

imgbig 6 8Поблизу шести станцій метро облаштують перехоплюючі паркувальні майданчики. Перший з них – біля станції метро «Видубичі» – вже працює в режимі дослідної експлуатації.

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«Перший з шести перехоплюючих паркінгів – біля станції метро Видубичі – вже працює в режимі дослідної експлуатації, поки що на безоплатній основі. Він розрахований на 193 місця. На сьогодні в середньому щодня власники автомобілів залишають на паркінгу 120-140 автівок», – зазначив Олександр Густєлєв.

За словами заступника голови КМДА, перехоплюючі паркінги з’являться на в’їздах у столицю за п’ятьма напрямками:

• Ірпінський напрямок – поблизу станції метро «Академмістечко»;

• Житомирський напрямок – біля станції метро «Святошин»;

• Одеський напрямок – біля станцій метро «Видубичі» та «Іподром»;

• Бориспільський напрямок – біля станції метро «Червоний Хутір»;

• Гостомельський напрямок – біля станції метро «Сирець».

Загалом на цих паркінгах зможуть розміститися 988 автомобілів.

Для зручності користувачів паркінгу на «Видубичах» вже влаштовано зовнішнє освітлення, транспорте та пішохідне огородження, два безпечних пішохідних переходи, нанесено вертикальну та горизонтальну дорожню розмітку, встановлена навігація, прокладено оптоволокно та найближчим часом буде встановлено 10 камер відеоспостереження. Наразі завершується обладнання вхідних груп: КПП та шлагбаумів.

Раніше повідомлялося, що зміна №2 у ДБН В.2.3-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» унормувала можливість проектувати автоматизовані автостоянки для легкових автомобілів в містах України. Зміна офіційно вступає в дію з 1 липня 2019 року.

Джерело^ 100realty.ua