Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Через блокування закону про «зелену» генерацію споживачі втратять до 1,55 млрд гривень

imgonline com ua Resize wSyFKGcLefПідписання закону тиждень тому заблокувала народна депутатка Анна Скороход.

Через блокування закону про зміну умов підтримки виробників «зеленої» генерації споживачі втратять у липні-серпні сумарно 1,55 млрд грн.

Про це під час пресконференції сказала в.о. міністра енергетики Ольга Буславець.

«Чого це буде коштувати споживачам? Затримка імплементації закону в липні коштуватиме 900 млн грн. Якщо закон не набере чинності з 1 серпня, то ще — додатково 650 млн, які будуть сплачені споживачами», — зазначила Буславець.

Тиждень тому передачу закону про реструктуризацію «зеленого» тарифу на підпис президенту Володимиру Зеленському заблокувала народна депутатка Анна Скороход. Тоді вона зареєструвала проєкт постанови про скасування рішення ВР від 21 липня 2020 про прийняття в цілому закону № 3658 «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електроенергії з альтернативних джерел».

Скороход входить до комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг від депутатської групи «Партія “За майбутнє”». В грудні 2019 року її виключили з фракції «Слуга народу».

21 липня Верховна Рада проголосувала за законопроєкт №3658 про вдосконалення умов підтримки виробництва електроенергії з ВЕД, що має реструктуризувати та знизити «зелений» тариф.

Буславець висловила сподівання, що депутати знайдуть спосіб розблокувати підписання законопроєкт ще до початку роботи чергової сесії ВРУ.

Джерело: Хмарочос