Окружний адміністративний суд Києва за позовом Київської міської прокуратури зобов'язав забудовника знести незаконний багатоповерховий будинок по вулиці Августина Волошина в Солом'янському районі.
Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.
В ході судового слідства встановлено, що земельна ділянка за вказаною адресою відноситься до земель садибної забудови. Там дозволено будувати будинки, у яких не більше 4 поверху. В порушення вимог містобудівного законодавства забудовником здійснено будівництво багатоповерхового житлового будинку, який зараз налічує 7 поверхів. Тому столична прокуратура подала позов до Окружного адміністративного суду з вимогою зобов'язати забудовника знести незаконну багатоповерхівку.
Суд погодився з доводами прокуратури і ухвалив відповідне рішення. Всі роботи забудовник виконає за свій рахунок.
Джерело: bigmir