Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

В Південній Кореї представили проект 12-поверхових веж, що генеруватимуть вітрову енергію

1Південнокорейська фірма Odin Energy планує звезти башти вітрових турбін з вертикальною віссю (VAWT). Концепція круглої вежі може мати до 12 поверхів, кожен з яких містить центральну VAWT, що дозволяє генерувати більше енергії на одиницю площі, ніж це було б можливо з однією турбіною. Окрім збільшення загальної номінальної потужності, компанія заявляє, що верхні поверхи своїх веж можуть мати доступ до більш високих швидкостей вітру і, таким чином, забезпечувати в чотири рази більше середнього виробництва електроенергії наземної турбіни.

 

Концепція практично безшумна в експлуатації, що робить її придатною для міського середовища. Засновник і віце-президент Odin Energy Су Юн Сун заявив, що компанія веде переговори про будівництво веж у Південній Кореї в рамках переходу на відновлювані джерела енергії.

У 12-поверховій будівлі найнижчі один-два поверхи можна використовувати для зарядних станцій для електромобілів чи іншої комерційної чи промислової діяльності. Разом з тим, що компанія стикається з проблемами закріплення на вітровому ринку. Нині найбільш конкурентоспроможними є трьохлопатеві моделі вітрових турбін.

Турбіни з вертикальною віссю та інші дрібномасштабні технології вітроенергетики досі не змогли набути значного поширення на ринку. Компанії продовжують сподіватися, що фінансування досліджень та розробок може підвищити ефективність та зменшити витрати технології.

Джерело: ecotown