Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

В цьому році обіцяють добудувати ТРЦ Respublika

cb209a7 2d2d8b8 respublikaІнвестиційний фонд "Каскад-Інвест" збирається вкластися у будівництво торгово-розважального центру Respublika Park, який почали зводити ще у 2012 році.

Про це розповів глава наглядової ради фонду Анатолій Шахновський, передає РБК-Україна.

За його словами, це буде найбільшим в Україні ТРЦ, площа якого складе близько 300 тисяч "квадратів". Його будівництво планують завершити в кінці цього року.

Шахновський також повідомив, що "Каскад-Інвест" викупив всі права на ТРЦ і в його планах змінити концепцію комплексу та провести ребрендинг. Крім магазинів тут розміщуватимуться парк розваг, ресторани і кінотеатри.

Усередині ТРЦ облаштують оазис - живий парк площею дві тисячі квадратних метрів з фонтаном. У центрі атріуму розмістять аеродинамічну трубу з літальної камерою висотою 16 метрів. Іншим розважальним проєктом стане парк "Неополіс" з різними атракціонами - віртуальними, екстремальними, сімейними тощо.

Операційним директором Respublika Park призначено Шахновського.

Згідно з відкритими даними кінцевим бенефіціаром "Каскад-Інвест" є Віталій Хомутинник – колишній народний депутат від Партії регіонів. Розмір статутного капіталу фонду – 300 млн гривень.

Джерело: nerukhomi