Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Добудувати частину ЖК Деміївського кварталу не вийде через ядерний реактор поблизу

2680Інвестори ЖК Panorama city і ЖК Champion City, які входять до Деміївського кварталу – скандального довгобуду від забудовника Анатолія Войцеховського, – найближчим часом навряд чи зможуть в'їхати у куплені квартири через розташований поруч ядерний реактор.

Про це мер Києва Віталій Кличко написав у листі прем'єру Денису Шмигалю. Очільник міста повідомив, що будівництво житлових комплексів відбувається на вулиці Ракетній, в зоні діючого ядерного реактора, і проживання тут заборонено. Як так вийшло, що будівництво житлових будинків почалося на цій ділянці, розслідує поліція з 2012 року.

В рамках кримінальної справи в жовтні 2017 року Печерський районний суду наклав арешт на незавершене і завершене самовільне будывництво і заборонив розпоряджатися, користуватися та проводити будь-які будівельні роботи. Два роки по тому цей же суд передав об'єкти Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

 Кличко також повідомив, що замовник будівництва ТОВ "Техенерго" порушив законодавство і будівельні норми, в результаті кинув напризволяще інвесторів. Для вирішення питань з будівництва Кабмін створив Міжвідомчу робочу групу, яка займається також і недобудовами Войцеховського.

Джерело: nerukhomi