Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

У Броварах управління освіти віддало ділянку під житлову забудову

Opera Снимок 2021 04 26 133451 nerukhomi.uaУправління освіти і науки міської ради Броварів відмовилося від права постійного користування ділянкою і передала її під будівництво багатоквартирного житлового будинку.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби міськради.

"Дозволити управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області розробку проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,8324 га на вул. Симоненка Василя, 115 зі зміною цільового призначення з "для будівництва та обслуговування будівель навчальних закладів" на "для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованим дошкільним навчальним закладом", – йдеться на сайті міськради.

Таким чином, забудовник буде зобов'язаний буде побудувати приміщення і для дитячого садку. Разом з тим, за словами освітнього омбудсмена Сергія Горбачова, тут варто було б побудувати повноцінний дитячий садок, оскільки в місті дошкільні установи практично у два рази переповнені.

Всього в Броварах 30 закладів дошкільної освіти. З них – 21 заклад комунальної власності та ще два в навколишніх селах, і сім – в приватній.

Горбачов зауважив, що ситуація, яка спостерігається в Броварах – досить поширена для міст-сателітів. Їх щільно забудовують житловими висотками, при цьому на соціальну інфраструктуру мало звертається уваги, що в підсумку позначається на якості життя.

Джерело: nerukhomi