Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Альянс став співорганізатором українсько-німецьких днів співпраці в будівельній галузі

4EFF9A64 664A 4696 A5F2 07C8FB07BD21З 27 по 29 квітня за підтримки Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини (BMWi), консалингової компанії ДРЕБЕРІС  та посольства Німеччини в Україні розпочалися українсько-німецькі дні співпраці на тему: «Можливості підвищення ефективності в будівельній галузі України». Заходи проходять за інформаційної підтримки журналу ProfBuild.

 

Сьогодні спільно з Національним експертно-будівельним Альянсом України, Львівською Торгово-Промисловою Палатою, будівельним кластером «Будіндустрія», Всеукраїнською спілкою виробників будматеріалів пройшов онлайн-презентаційний захід (симпозіум), який і розпочав низку триденних тематичних заходів.

 

За словами виконавчого директора НЕБАУ Олександра Пєтушкова, цю онлайн-зустріч зосередили на таких питаннях: оптимізація бізнес-процесів, автоматизація та покращення якості в будівельній галузі.

Крім того, учасники заходу детально зупинилися на аспектах модернізації, діджиталізації й підвищенні енергоефективності будівель та оптимізації процесів за допомогою використання сучасного обладнання.

Також німецькі учасники, постачальники високопродуктивних рішень, представили свої компанії у коротких презентаціях. 

До речі, 28 квітня і 29 квітня українські компанії у рамках індивідуальних (онлайн) зустрічей матимуть можливість провести B2Bпереговори  з представниками німецьких компаній. 

«Тож скористайтеся можливістю обмінятися досвідом, отримати безкоштовну консультацію та налагодити контакти з майбутніми партнерами», - наголосив Олександр Пєтушков.

 

Юрій Іванов