Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Лев Парцхаладзе: «Україна має повчитись іпотечній справі у США»

СШАІпотечний досвід США має стати показовим прикладом правильного інвестування у власну економіку для України. Про це заявив президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, у США діє 30-річна іпотечна програма з фіксованою ставкою в 2,7% для придбання громадянами власного житла, що підняло країну на лідируючі позиції з доступності житла і низьких ставок.

«Іпотечний досвід США – показовий приклад правильного інвестування у внутрішню економіку, коли кошти вкладаються у розвиток будівельної галузі завдяки іпотечним кредитам населенню, а потім ці ж кошти повертаються до державного бюджету. Це – безперервна циркуляція ресурсів у власній країні, яка з кожного обороту дає поштовх економіці. І така практика, на моє переконання, має застосовуватись в Україні. Особливо враховуючи той факт, що в українських реаліях розмір мультиплікатора в будівництві складає приблизно 6, – тобто кожна гривня, вкладена у сектор, виробляє для економіки додаткових 6 гривень», – написав Лев Парцхаладзе.

Нагадаємо, у березні для подолання наслідків пандемії у Білому домі прийняли рішення про проведення додаткових стимулюючих виплат власникам іпотечного кредиту на суму до 1400 доларів, ще 10 мільярдів доларів – на оплату власниками податків, комунальних послуг та внесків за страхування.

Зазначимо, 13 травня у Києві пройде Другий іпотечний форум, організований Конфедерацією будівельників України, який проходитиме за участю представників державної влади, банківського сектору та девелоперів. Більше про подію – за посиланням https://www.facebook.com/events/161046252277800

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3cCddMg

Акредитація журналістів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Організатори Форуму: Конфедерація будівельників України, Український клуб нерухомості та Pro.Property.

Партнери Форуму

Генеральний партнер: Укргазбанк

Стратегічний партнер: ЛУН

Фінансовий партнер: Глобус Банк

Офіційні партнери: Інтергал-Буд, Правекс Банк, KredoBank, Perfect Group, Київміськбуд, Асоціація "Регіональне будівництво", Нове століття, ПБФ ГРУП

Медіапартнери Форуму:

Property Times, Build Portal, 3m2, Prof Build, Метри, Будівельний журнал, Commercial Property, Mind, Interfax-Україна, The Page, Фокус, Грушевського,5, Букви, RED Community, Перший Діловий телеканал, Минфин, Finance.ua