Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Добудова ЖМ Патріотика на озерах опинилася під питанням через борги з оренди

Opera Снимок 2021 06 04 115052 nerukhomi.uaВерховний Суд визнав наявність боргів з боку ТОВ "Контактбудсервіс" за оренду 172 га землі на Осокорках у Києві, де компанія разом з банком "Аркада" збиралися побудувати житловий масив Патріотика на озерах.

Відповідне рішення було прийнято 27 травня.

Як повідомляється, компанія "Контактбудсервіс" звернулася до суду з позовом, в якому просила визнати протиправним і скасувати податкове повідомлення з боку головного управління ДФС Києва. Раніше Окружний адмінсуд і Шостий апеляційний суд Києва позовні вимоги з боку забудовника задовольнили.

Однак Верховний Суд постановив, що попередні інстанції дійшли помилкового висновку про наявність підстав для визнання протиправним та скасування оскаржуваного податкового повідомлення. Зважаючи на це він задовольнив скаргу податкової, а також скасував рішення Шостого апеляційного суду та ОАСК.

Таким чином із забудовою Осокорків виникнуть складності, оскільки орендар не виконував свої обов'язки і не платив орендну плату в повному обсязі.

 

Згідно з підписаним меморандумом, добудовувати проблемні об'єкти банку "Аркада" має компанія Stolitsa Group. Однак, як новий забудовник буде це питання вирішувати, зважаючи на прийняті останнім судом рішення, поки незрозуміло.

Варто нагадати, що ще 1 лютого 2019 року Київрада затвердила проєкт рішення, що передбачало розрив договорів оренди п'яти земельних ділянок на Осокорках з ТОВ "Контактбудсервіс". Але тоді забудовник, готуючись до візиту співробітників Департаменту міського благоустрою, організував на орендованій території барикади.

Джерело: nerukhomi