Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Скандал з "Квітами України": в КМДА присягаються, що не давали дозволів

Opera Снимок 2021 07 15 111720 nerukhomi.uaЗабудовник не отримував дозволів від Департаменту культурної спадщини Київської міської держадміністрації на будь-які будівельні роботи на вулиці Січових Стрільців, 49, де знаходиться будівля "Квіти України".

Про це розповів заступник мера Володимир Прокопів, передає пресслужба КМДА.

Він розповів, що як тільки забудовник встановив паркан навколо будівлі на Січових Стрільців, Департамент КМДА видав припис, вимагаючи зупинити проведення робіт на ділянці до надання проєктної документації згідно з установленим порядком.

За його словами, будівля "Квіти України" розташована в історичному ареалі Києва, в зв'язку з цим дозвіл на будівельні роботи має надавати Міністерство культури. При цьому Департамент КМДА не погоджував пропозиції забудовника, це він мав би зробити тільки після схвалення проєктів з боку Мінкульту.

Також Прокопів звернувся до громадськості з пропозицією визначити розмір штрафу за руйнування об'єктів культурної спадщини. Він нагадав, що зараз Закон України передбачає мінімальний штраф за знищення пам'яток архітектури у розмірі 1,7 тисячі гривень. "На мою думку, для власників таких будівель штраф в 1,7 тисячі гривень точно не є страшним. Я впевнений, що він має бути значно вищим", – зазначив Прокопів.

Джерело: nerukhomi