Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Перший житловий будинок в Німеччині, надрукований на 3D-принтері

3d printing peri resize md

У Німеччині вперше надрукували на 3D-принтері житловий будинок з квартирами, який вже зовсім скоро буде готовий до заселення.

Як повідомляє Interesting Engineering, стартував проєкт у Баварії ще в вересні минулого року. Будівництво велося за тривимірним друком за допомогою портального 3D-принтера BOD2.

На виробництво квадратного метра стіни знадобилося близько п'яти хвилин. Пристрій переміщається в трьох площинах і калибруется один раз. Такий метод дозволяє економити час і гроші.germany peri 1 resize md

Житлова площа зведеного будинку дорівнює 380 "квадратів", квартири будуть розташовуватися на трьох поверхах будівлі. Всього в будинку розташовуваються п'ять квартир. Відомо, що чотири будуть здаватися в оренду, а п'яту використовуватимуть для демонстрацій і реклами.

Під час будівництва монтажники працювали разом з принтером в зоні друку, що прискорювало весь процес. Самим принтером керували два оператори.

Зі старту проєкту пройшло вже 10 місяців, хоча на друк будинку треба було всього близько 100 годин. Мешканці зможуть заселитися сюди вже в серпні.

Джерело: nerukhomi