Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Україна і Молдова хочуть прискорити будівництво моста через Дністер

Ze i SanduНеобхідність прискорити реалізацію проєкту обговорили президент України Володимир Зеленський і президент Молдови Майя Санду

 

Президент України Володимир Зеленський і президент Молдови Майя Санду вважають за необхідне прискорити будівництво прикордонного мостового переходу через річку Дністер на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль і Косеуць.

Про це йшлося на зустрічі Володимира Зеленського з Майєю Санду в ході його робочого візиту до Грузії.

На зустрічі сторони обговорили першочергові кроки щодо активізації торговельно-економічного співробітництва, визначивши ключовим напрямом економічної взаємодії двох держав співробітництво в сфері енергетики та реалізацію спільних інфраструктурних проєктів.

 GMK Center, на початку липня 2021 року ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» виграло тендер на будівництво мостового переходу через Дністер у Вінницькій області за 3,4 млрд грн. Вінницький автодор оголосив його на початку травня.

Довжина моста становитиме 1309 метрів, максимальна висота опор – 40 м, проєктна пропускна здатність 5000 автомобілів на добу. Для будівництва мосту знадобиться 9 тис. т металоконструкцій та 16 тис. куб. м монолітного залізобетону.

За належного фінансування будівництво мостового переходу планується завершити до кінця 2022 року.

Джерело:gmk.center