Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

У Києві з’явиться дитсадок змішаного типу

img 1548676702За рішенням бюджетної комісії Київради в дошкільному навчальному закладі № 168 змінять тип і найменування. Після підтримання цього рішення депутатами Київради на пленарному засіданні заклад перетворять на ясла-садок комбінованого типу № 168 «Карамелька».

За словами заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, завдяки такому рішенню у столиці не тільки продовжують приводити типи закладів освіти до нового освітнього законодавства України, а й розширюють їхні можливості.

«Після підтримання цього рішення Київрадою дитячий садочок прийматиме діток від 1 року та дітей із інвалідністю. Для цього в закладі відкрито дві спеціальні групи для дітей із порушенням мовлення та 2 спеціальні групи для дітей із порушенням опорно-рухового апарату», – розповів Валентин Мондриївський.

Також він нагадав, що дитячий садок № 168 на Відрадному масиві Солом’янського району планували звести ще майже 40 років тому і до минулого року об’єкт вважався довгобудом.

«Минулого року за ініціативи київської міської влади цей садок нарешті добудували. Новий сучасний заклад на три поверхи розраховано на 260 дітей – 14 груп. Садок має систему внутрішнього та зовнішнього відеоспостереження, охоронну сигналізацію, домофонний зв’язок біля входів на територію та в будівлю. Приміщення ж дошкільного закладу облаштоване і для маломобільних відвідувачів: тут є пандуси, ліфт та заїзди з пониженням бортових каменів», – зазначив Валентин Мондриївський.

Джерело: 100realty