Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Проєкт Генплану Києва вже майже доопрацьовано: у КМДА розповіли, що залишилося

Opera Снимок 2021 09 10 105108 nerukhomi.uaПроєкт Генплану Києва вже практично допрацювали, він знаходиться на фінальній стадії, повідомили у Департаменті містобудування та архітектури столичної міської держадміністрації.

Так, в департаменті наразі проводяться оперативні розробки проєкту Генплану, що стосується інженерної та транспортної інфраструктури, охорони навколишнього середовища, перевіряється повнота обліку розробником державних інтересів. Коли документ буде доопрацьовано його чекають громадські обговорення. Для зауважень та пропозицій розробник КО "Київгенплан" оприлюднив його на своєму сайті. Після громадських слухань проєкт Київгенплану винесуть на розгляд міської ради.

в серпні міністр культури Олександр Ткаченко повідомив, що був затверджений історико-архітектурний опорний план Києва, який є важливою складовою Генплану Києва. За словами глави Мінкульту, цей крок дозволить протидіяти незаконній забудові історичних ареалів столиці, посилить покарання для недобросовісних забудовників, вдасться зафіксувати об'єкти, що мають історичну цінність.

Джерело: nerukhomi