Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Великі забудовники зацікавилися "Більшовиком"

Opera Снимок 2021 09 13 133451 nerukhomi.uaКупівлею АТ "Перший Київський Машинобудівний завод" – колишнього заводу "Більшовик" – зацікавилися відразу кілька компаній: Saga Development, Kadorr Group і інвестфонд Dragon Capital.

Як повідомляє UBR, про бажання придбати "Більшовик" власник Saga Development Андрій Вавриш і генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала заявили під час інвестиційного форуму RAU минулого тижня.

В Dragon Capital уточнили, що поки ще точно не визначилися, чи братимуть участь в аукціоні. За словами Фіали, привабливість заводу у транспортній розв'язці і близькості до метрополітену. Забудова площі може включати, крім житла, освітні, спортивні, торговельні будівлі – це може бути "самодостатній об'єкт, де будуть забезпечуватися всі потреби".

Це дуже великий проєкт і, якщо Dragon Capital все ж купить його, він буде змушений залучити співінвесторів, а на його реалізацію знадобиться дуже багато часу – тільки близько двох років займе створення концепції, отримання дозвільних документів та інші нюанси.

"Зараз це місце мертве: там було створено дуже багато різних проблем і боргів", – підкреслив Фіала.

Заводом також зацікавилася одеська будівельна корпорація Kadorr Group, президентом якої є Аднан Ківан, передає видання УСІ.Online. На думку забудовника, тут можна побудувати житлові комплекси і об'єкти соціальної інфраструктури: школи, дитячі садки.

У свою чергу глава Фонду Держмайна Андрій Сенниченко підкреслив, що від продажу заводу виграють всі.

Джерело: nerukhomi