Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

В’ячеслав Негода: представники громад України та Словенії зустрілися з метою подальшої співпраці

vyacheslav negoda predstavnyky gromad ukrayiny ta sloveniyi zustrilysya z metoyu podalshoyi spivpraczi 1 1 768x420У межах ініціативи — «Мости довіри. Налагодження стійкого партнерства між громадами України та Словенії» розпочалося зібрання представників тергромад обох країн. Захід організовано з метою налагодження взаємодії громад-партнерів, зокрема й через планування заходів з обміну досвідом, знаннями і навичками.  Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода. 

«Шлях, що ми вже пройшли — унікальний для України. Ми вперше за 30 років підійшли до ґрунтовних змін системи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Вони є рушієм подальшої реалізації реформи децентралізації. Обмін досвідом та співпраця з європейськими країнами для нас є цінними. Дякую нашим партнерам — програмі «U-LEAD з Європою» — за всебічну допомогу у здійсненні змін в системі місцевого самоврядування та територіальної організації влади», — зазначив В’ячеслав Негода.

Передбачається, що протягом двох днів у заході візьмуть участь 16 українських та 11 словенських муніципалітетів, 14 українських та 9 словенських мерів, загалом 45 представників муніципалітетів з України та Словенії. Очолює словенську делегацію віцепрезидент Асоціації муніципалітетів Словенії, мер міста Кочев’є Владімір Пребіліч.

Також до зібрання громад долучилися керівник відділу Належного врядування та верховенства права Представництва ЄС в Україні Ксав’є Камю та Директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Бастіан Файгель.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов повідомив про шість пріоритетних завдань для законодавчого забезпечення реформи децентралізації.

 

Джерело: minregion