Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Одеський забудовник має намір звести ЖК під пам'ятником Невідомому матросу

Opera Снимок 2021 11 16 113059 nerukhomi.uaВ Одесі біля парку Тараса Шевченка, на території колишнього судноремонтного заводу №2 під пам'ятником Невідомому матросу, збираються побудувати житловий комплекс.

Як повідомляє Думська, посилаючись на свої джерела в міській владі, один із найбільших одеських забудовників – група компаній "Пространство" – веде переговори з орендарем ділянки фірмою "Ланжерон-Плаза", потенційними інвесторами, портом і міськрадою для того, щоб побудувати тут житловий будинок. Варто зазначити, що земля знаходиться у комунальній власності, і щоб розпочати будівництво необхідно змінити цільове призначення. Станом на сьогоднішній день вид використання землі – для експлуатації та обслуговування виробничо-складських будівель та споруд. Характеристики нового комплексу на сьогоднішній день невідомі, є ймовірність, що майбутнє будівництво може торкнутися старовинної будівлі станції порятунку потопаючих імені генерал-майора Володимира Перелешина. Воно було збудовано на початку XX століття і є унікальним представником архітектури минулої доби. Під'їзд до будмайданчика хочуть організувати через територію дельфінарію.

Існує також ймовірність, що майбутня висотка може закрити краєвид з майданчика за пам'ятником Невідомому матросу.

За даними порталу YouControl, ТОВ "Ланжерон-плаза" було засновано понад 12 років тому, статутний капітал компанії – 3,5 млн гривень. Заснували її Віктор Кукса, Володимир Терзієв, Інеса Борисенко, Ганна Малахова, Наталія Терзієва та компанія "Ажма Канада Інвестментс Інк".

Джерело: nerukhomi