Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Віктор Подорожний: Близько 30% проєктів секторальної бюджетної підтримки спрямовані на розвиток туризму

viktor podorozhnyj blyzko 30 proyektiv sektoralnoyi byudzhetnoyi pidtrymky spryamovani na rozvytok turyzmu 768x512Мінрегіон реалізує масштабну програму секторальної підтримки – у 2021 році близько 30% проєктів, що впроваджуються в межах програми, спрямовані на розвиток туристичного потенціалу в Україні.

Про це повідомив генеральний директор Директорату регіональної політики Міністерства розвитку громад та територій Віктор Подорожний під час Круглого столу «Як громадам розвивати туризм, коли основні магніти перебувають в управлінні держави». 

«Реалізовуючи державну регіональну політику, громади активно включилися у процес розробки власних стратегій. На цьому етапі важливо правильно провести аналіз історичних пам’яток, які знаходяться на території громад. Це дозволить створити умови для підвищення туристичної привабливості регіонів. Наразі, близько 30% проєктів на суму 180 млн грн в рамках секторальної бюджетної підтримки, спрямовані на розвиток туризму», — зазначив Віктор Подорожній

За його словами, для розвитку сфери туризму важливим аспектом залишається синергія зусиль науковців, представників центральної та місцевої влади.

«Така співпраця дозволить комплексно підійти до стратегічного планування у регіонах», — підкреслив Віктор Подорожний.

У дискусії взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, Українського культурного фонду, державних підприємств та органів місцевого самоврядування.

Зазначимо, захід організовано Українським кризовим медіа-центром в межах Програми USAID «DOBRE» спільно з Проєктом USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» та Біловодським краєзнавчим музеєм, а також за підтримки Українського культурного фонду в рамках партнерства з «Музей відкрито на ремонт».

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов закликав регіони долучатися до розбудови індустріальних парків, адже це стане потужним поштовхом для розвитку економіки.

Джерело: minregion