Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Стало відомо, що збудують на місці книжкового ринку на Петрівці у Києві

Opera Снимок 2021 11 18 104034 nerukhomi.uaПроєктування нового торгового центру в Києві на місці книжкового ринку біля станції метро Почайна розпочала компанія зі Швеції Stadsis AB.

Про це розповів голова наглядової ради компанії "Мандарин Плаза" Олександр Черницький, передає НВ Бізнес.

За його словами, проєктування має зайняти близько шести місяців, проєктувальники намагатимуться врахувати інтереси всіх сторін та відкрити сучасний книжковий ринок у новому ТРЦ.

"Тут продаватимуться не лише книги, а й ліцензовані фільми та музика. Також у його складі буде будівельний супермаркет Building Mall", - розповів Черницький, додавши, що поруч збудують також багаторівневий паркінг.

У "Мандарин Плазі" не повідомили, скільки грошей збираються витратити на новий проєкт, але за даними видання, загальна сума інвестицій може досягти $300 млн.

Власником девелоперської компанії Mandarin Plaza є бізнесмен Вагіф Алієв. Раніше в коментарях він повідомляв, що планує побудувати тут Petrovka Mall. До кінця року намагатимуться звести Building mall. Кілька років тому Алієв обіцяв побудувати у Києві 10 мегамолів, по одному у кожному районі міста. Поки що реалізував лише два проєкти — Lavina та Blockbuster. Будівництво решти зупинилося.

Джерело: nerukhomi