Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Відновлено роботу ЄДЕССБ та надання адмінпослуг замовникам будівництва на територіях Київської, Сумської, Чернігівської областей, а також м. Харків, м. Запоріжжя та м. Київ

vidnovleno robotu yedessb ta nadannya adminposlug zamovnykam budivnycztva na terytoriyah kyyivskoyi sumskoyi chernigivskoyi oblastej a takozh m. harkiv m. zaporizhzhya ta m. kyiv 1 768x512Користувачі отримали доступ до електронного кабінету для створення, оформлення, внесення або подання інформації (відомостей) та електронних документів до ЄДЕССБ.

Відтепер замовники будівництва на цих територіях можуть отримати необхідні послуги у сфері будівництва – отримання містобудівних умов та обмежень, отримання права на виконання підготовчих та будівельних робіт, прийняття об’єктів в експлуатацію та ін.

Нагадаємо, ЄДЕССБ вже працює на територіях Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Житомирської областей.

Джерело: minregion