Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Данська компанія «Aarsleff» передала першу партію обладнання для відновлення водопостачання у регіонах, постраждалих внаслідок бойових дій

danska kompaniya aarsleff peredala pershu partiyu obladnannya dlya vidnovlennya vodopostachannya u regionah postrazhdalyh vnaslidok bojovyh dij 768x512Данська компанія «Aarsleff» передала Україні першу партію допомоги для відновлення систем водопостачання та водовідведення у регіонах, що найбільше постраждали внаслідок бойових дій.

За сприяння Мінрегіону та посольства Королівства Данії в Україні, міста Житомир, Малин, Бердичів, Краматорськ, Коростень, Миколаїв, Харків та Суми вже отримали обладнання на загальну суму понад 1,26 млн грн. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

«Для нас надзвичайно важлива допомога від закордонних партнерів щодо якнайшвидшого відновлення критичної інфраструктури водопостачання у регіонах, постраждалих внаслідок бойових дій. Адже це дозволить місцевим підприємствам у такий складний час надавати населенню стабільні послуги з водопостачання. Дякую всім, хто долучився до цього процесу», – наголосила Наталія Хоцянівська.

Зазначимо, що компанія «Aarsleff», пристала на пропозицію Мінрегіону придбати обладнання систем водопостачання та водовідведення для регіонів, що постраждали внаслідок бойових дій. Йдеться про відновлення критичної інфраструктури водопостачання Харківської, Сумської, Донецької та інших областей. Загальна вартість обладнання, що буде передано Україні, становить понад 400 тис. євро.

Очікується, що наступна частина допомоги надійде на початку червня 2022 року.

Джерело: minregion