Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Тепер офіційно: замість зведення ЖК на Совських ставках у Києві створять екопарк

екопарк совські ставки г 1200x590 c centerКиївзеленбуд розробляє проєкт землеустрою парку відпочинку на Совських ставках. На 20 гектарах прибережної території планують облаштувати екозону.

  Відповідне рішення напередодні ухвалили у Київській міській раді, а пізніше шлях його реалізації активісти обговорили з начальником управління екології та природних ресурсів Олександром Возним та з гендиректором Київзеленбуду Олексієм Королем, пише Хмарочос.

За словами голови ГО “Екопарк Совські ставки” Андрія Яніцького, нині проєкт є політично нейтральним, тому залучився максимальною підтримкою депутатів із різних фракцій. Рішення щодо його розроблення ухвалили ще 14 травня без оголошення протоколів та онлайн-трансляції через війну.

Територія Совських ставків, що розташована у зеленій зоні на межі Голосіївського та Солом’янського районів, складає близько 20 гектарів. Тут компанія “Господарник”, діяльність якої пов’язують із депутатом Київради Ігорем Баленком, планувала звести вісім багатоповерхових будинків. Завдяки активній громаді в суді вдалось заборонити забудову Совських ставків. 

Джерело: pragmatika