Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Олексій Чернишов: Уряд виділив понад 243 млн грн на відшкодування комунальних витрат громадам, які безоплатно розміщують переселенців

uryad vydilyv ponad 243 mln grn na vidshkoduvannya komunalnyh vytrat gromadam yaki bezoplatno rozmishhuyut pereselencziv 1 768x512Кабінет Міністрів України виділив із резервного фонду державного бюджету майже 243,5 млн грн на компенсацію комунальних витрат тим громадам, які прихистили переселенців у будівлях комунальної та державної форми власності.

Ця сума компенсує витрати за березень поточного року. Відповідне розпорядження прийняв Уряд під час чергового засідання 17 червня.  

Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

«Прийняте рішення – це послідовна політика Уряду про підтримку тергромад та кожного громадянина у такий складний час. Заклади, які надали прихисток тимчасово переміщеним особам, отримають відшкодування за комунальні послуги, які спожиті у березні. Наразі таких закладів понад 6,6 тисяч, і з 24 лютого вони розмістили майже 1,5 млн осіб. І це є надважливим – турбота про наших українців. Відповідні компенсації будуть здійснюватись й надалі», — зауважив Міністр. 

Зазначимо, проєкт акта розроблено на основі узагальненої Мінрегіоном інформації, отриманої від обласних військових адміністрацій, центральних органів виконавчої влади про кошти, які сплатили заклади, що перебувають на їх балансі, та в яких на безоплатній основі розміщені тимчасово переміщені особи.

Джерело: minregion