Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

«Наше покоління напише нову історію України та Польщі», – Олексій Чернишов в інтерв’ю польському телеканалу TVP

nashe pokolinnya napyshe novu istoriyu ukrayiny ta polshhi oleksij chernyshov v intervyu polskomu telekanalu tvp 3 768x512Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов поспілкувався з журналістами польського телеканалу TVP. Зокрема, говорили про польсько-українське співробітництво, інвестиції в Україну та її майбутнє.

«Наше покоління напише нову історію України та Польщі. Упевнений, що передумовами нашої взаємодії є спільні цілі та цінності, а також взаємоповага та підтримка», – наголосив Олексій Чернишов.

Міністр зазначив, що після закінчення війни польські компанії, які інвестують в Україну, допоможуть відновити країну. За його словами, за останні два десятиліття Польща надзвичайно розвинулась, і досвід польських компаній буде надзвичайно корисним для відбудови України.

Крім того, очільник Мінрегіону розповів про роботу міністерства щодо підготовки країни до опалювального сезону. Він зазначив, що внаслідок військових дій  в Україні зазнали величезної шкоди житлова та інша інфраструктура, зокрема комунальна. Наразі Мінрегіон оцінює масштаби збитків та використовує зібрані дані для розробки плану відновлення. Відтак серед нагальних питань, над якими сьогодні працює міністерство є відновлення роботи інфраструктури теплопостачання та водопостачання на деокупованих територіях.

Джерело: minregion