Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Забудовника з Нової Каховки звинуватили у пособництві окупантам

Opera Снимок 2022 07 28 123341 nerukhomi.uaВідомого на Херсонщині із Нової Каховки забудовника – ТОВ "Олеся" – звинуватили у пособництві російським окупантам.

Про це розповів мер Нової Каховки Володимир Коваленко, який зумів виїхати 18 липня на підконтрольну Україні територію, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Так, стало відомо, що представники компанії допомагали російським загарбникам ремонтувати пошкоджені мости, зводити залізобетонні укріплення на тимчасово окупованій території.

Зокрема, працівники фірми латали дорожнє полотно на мосту через Каховську ГЕС, пошкоджене після обстрілів ЗСУ. Повідомляється, що росіяни саме біля шлюзу облаштували одну зі своїх баз.

 

За словами депутата Херсонської облради Сергія Хланя, керівництво фірми співпрацювало з окупантами з перших днів війни, загарбникам добровільно здали один зі складів компанії.

"Коли склад злетів, це було неподалік цього підприємства", - розповів Хлань.

 Власниками ТОВ "Олеся" є Валерій та Світлана Сєрови. Створено компанію майже 30 років тому.

"Олеся" забудувала багатоквартирними будинками в центральній частині міста на місці колишньої вечірньої школи та колишні будівлі відділу освіти міськради. Також забудовника пов'язують зі скандалами з будівництвом житлової багатоповерхівки на місці колишнього готелю "Дружба" у прибережній зоні.

Як правило, "Олеся" виконувала будівельні роботи, замовником яких була інша компанія Сєрова – "Система-Майстер". Обидві фірми, зважаючи на рішення Новокахівської міськради, отримували в місті привабливі земельні ділянки під будівництво багатоповерхових житлових будинків.

Джерело: nerukhomi