Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Міністр Олексій Чернишов обговорив з місцевою владою Полтавської та Одеської областей підготовку до опалювального сезону

ministr oleksij chernyshov obgovoryv z misczevoyu vladoyu poltavskoyi ta odeskoyi oblastej pidgotovku do opalyuvalnogo sezonu 1 768x512Сьогодні Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів нараду місцевою владою областей.

Під час наради обговорили підготовку регіонів та міст до опалювального сезону 2022/23 рр.

«Провів наради з очільниками міст Полтавської та Одеської областей. Теми — найбільш актуальні. Зараз це підготовка до опалювального сезону.

Одним із ключових питань було відновлення Кременчуцької ТЕЦ. Заслухав від керівника Полтавської ОВА Дмитра Луніна та міського голови Кременчука Віталія Малецького інформацію про стан відновлення обʼєкту. Попросив максимально підготувати список заходів, які будуть забезпечувати вихід із стрес-ситуацій.

Почув від міського голови Одеси Геннадія Труханова запевнення у стабільному проходженні опалювального сезону, незважаючи на труднощі.

За останні дні провів зустрічі з міськими головами 15 регіонів. Підтримаємо кожного!», — написав на своїй сторінці у ФБ Олексій Чернишов.

Міністр зазначив, що наразі прийнято пакет рішень «Тепло», які забезпечують цінову стабільність у сфері теплопостачання та незмінність тарифів упродовж опалювального сезону. Йдеться про прийняття парламентом законопроєктів №7427 та №7429, а також та низки урядових рішень — про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу (ПСО), виділення з резервного фонду держбюджету 286 млн грн на відновлення теплопостачання в Кременчуці, Охтирці та Чернігові, а також віднесення до першочергових — видатків на підготовку до опалювального сезону.

Нагадаємо, раніше Міністр Олексій Чернишов повідомив, що більше половини інфраструктури підготовано до опалювального сезону.

Джерело: minregion