Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Гнила підлога та двері, що не зачиняються: як ремонтують будинок на Богатирській

Opera Снимок 2022 08 05 091700 nerukhomi.uaМешканці житлового багатоквартирного будинку на Богатирській в Оболонському районі Києва, який потрапив у березні під артилерійський обстріл російських військ, нарікали на якість ремонту будівлі.

Зокрема, як пишуть у телеграм-каналі "Життя Оболонського району", посилаючись на повідомлення мешканців третього під'їзду, "замовник від держави вирішив, що гнилий паркет, який можна збирати ложкою, і скручений у трубочку від вологи та гару ліноліум – це "придатна для життя" підлога".

Також зазначається, що замовник вирішив "осучаснити" квартиру, вказавши, що вигнуті вхідні двері, що не закриваються, і двері, що вилетіли міжкімнатні (двері у ванну і туалет сюди також входять) не потрібні для комфортного існування, і відновлювати їх ніхто не буде.

Мешканці розповідають, що з усього майна трикімнатної квартири вціліли: унітаз, бойлер, пральна машина, ванна кімната та один єдиний диван.

"Мало того, що ми повинні купувати власним коштом нові меблі та техніку, тому що у відшкодування віра зникла, ми ще маємо отримати замість соціального ремонту  гнилу квартиру",  зазначають співвласники квартири постраждалого будинку.

Джерело: nerukhomi