Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Міністри країн G7 заявили, що готові підтримувати міжнародні зусилля з відновлення та реабілітації зруйнованих міст країни

Олексій Чернишов міністри країн G7 Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов взяв участь у Спеціальній сесії на зустрічі Міністрів просторового розвитку країн “Великої Сімки”.

Уперше Україні була присвячена Спеціальна сесія на зустрічі Міністрів просторового розвитку країн “Великої Сімки” / G7 Meeting of the Ministers responsible for urban development.

«У спільному комюніке учасники зустрічі засудили масштабне руйнування міст в Україні, за яке повну відповідальність несе загарбницька війна Росії, і заявили, що готові супроводжувати міжнародні зусилля з відновлення та реабілітації зруйнованих міст країни і таким чином підтримувати відбудову вільної і демократичної України. Було приємно чути, що канцлер Німеччини Олаф Шольц, відкриваючи цей захід, велику частину промови присвятив Україні та навіть згадав нашу спільну подорож до міста-героя Ірпеня у червні цього року», — зазначив Олексій Чернишов.

Міністр також висловив вдячність за чітку позицію підтримки міністерці у справах житла, міського розвитку та будівництва Німеччини Кларі Ґейвіц Federal Minister for Housing, Urban Development and Building Klara Geywitz, міністерці житлового будівництва і міського розвитку США Марсії Фадж, Secretary of the U.S. Department of Housing and Urban Development Marcia Fudge, радниці з економічних і глобальних питань Посольства Великобританії в Німеччині Наталі Томс, Counsellor for Economic and Global Issues at the British Embassy in Berlin Natalie Toms, міністру землі, інфраструктури, транспорту та туризму Тетсуо Саїто, Minister of Land, Infrastructure, Transport and Tourism Tetsuo Saito та посла Італії у Німеччині Армандо Пʼєруччі Ambassador of Italy to the Federal Republic of Germany Armando Pierucci.

Нагадаємо, під час візиту до Брюсселю, де відбулась презентація звіту RDNA «Швидка оцінка завданої шкоди та потреб на відновлення Україні», Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів низку зустрічей, на яких обговорив з європейськими партнерами підтримку на шляху до відновлення України.

Олексій Чернишов міністри країн G7 4 Олексій Чернишов міністри країн G7 3

Джерело: minregion