Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Український архітектор презентував новий проєкт аеропорту в Миколаєві.

722150Український архітектор Іван Зайцев представив проєкт нового аеропорту в Миколаєві, який на початку війни був атакований та зруйнований російськими загарбниками.

Ескізи нового аеропорту розміщені на сторінках проєкту Re:Create UA.

Будівлю пропонують облаштувати у формі крил птаха, основна частина фасаду – скляна. Автор проєкту пояснює, що це дозволить зобразити аеродром як "повітряні ворота" Миколаївської області.

"Ідея використання форми птаха або пташиного крила в проєктуванні аеропортів у світі, безумовно, не нова. Однак автору вдалося зберегти певну індивідуальність та безперечну впізнаваність власного проєкту", - йдеться у повідомленні.

Re:Create UA закликає долучитися до архітекторів, дизайнерів та художників з усього світу для відновлення України після її перемоги над російськими окупантами. Для участі потрібно вибрати фотографію зруйнованої української будівлі та візуалізувати, як її можна відновити.

Як відомо, Миколаївський міжнародний аеропорт знаходиться за 13 кілометрів від межі міста. Війська росії завдали удару по ньому 27 лютого: були випущені ракети та намагалися захопити його за допомогою живої сили, проте українські війська змогли дати відсіч. Ще одну спробу захоплення ворог зробив 9 березня, але вона також була безрезультатною.

Джерело: nerukhomi