Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

З ініціативи Мінрегіону рятувальникам Чернігівщини передали спецавтомобілі

z inicziatyvy minregionu ryatuvalnykam chernigivshhyny peredaly speczavtomobili 768x512Головному управлінню Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернігівській області сьогодні, 19 вересня, передали пожежні та спеціальні автомобілі «Volkswagen», «Iveco» та «Volvo».

Мобільні рятувальні машини міського типу з ініціативи Мінрегіону були передані Чернігівщині благодійною організацією «United Help Ukraine», громадською організацією «Волинське братство Святого Володимира Великого», а також громадою міста Кьоніґштайн.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов подякував благодійній організації «United Help Ukraine», громадській організації «Волинське братство Святого Володимира Великого» та громаді міста Кьоніґштайн, які сьогодні допомагають нашій країні, а також героям ДСНС, які рятують життя, та Міністерству внутрішніх справ, яке допомогло оперативно доставити машини до міста! 

«Дякуємо Президентці United Help Ukraine Марині Байдюк, Голові громадській організації «Волинське братство Святого Володимира Великого» Сергію Мостинцю та міському голові Кьоніґштайну Леонгарду Гельму за те, що вони так оперативно відгукнулися та підтримали ініціативу Мінрегіону! За сприяння Міністерства внутрішніх справ автомобілі безперешкодно та оперативно доправлено в Чернігів», — зазначив Олексій Чернишов.

Міністр також зазначив дуже важливу роль рятівників у ліквідації наслідків збройної агресії рф на території України та сталому проходженні опалювального сезону.

«Нещодавно ми відзначали День рятівника України. Вітаю українських рятівників із професійним святом! Ви завжди серед перших приходите на допомогу. Дякую за професіоналізм та мужність у щоденній боротьбі за життя. Сподіваюся, що ця техніка допоможе вам ще краще виконувати цю непросту роботу», — зазначив Олексій Чернишов.

Джерело: minregion 

Ще нове на сайті: