Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Фонд Держмолодьжитло відібрав чергові 500 родин-учасників програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб»

fond derzhmolodzhytlo vidibrav na odynadczyatomu etapi chergovi 500 rodyn uchasnykiv programy zhytlovi prymishhennya dlya vnutrishno peremishhenyh osib 2 768x512Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву провів черговий, одинадцятий, етап відбору учасників проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». За його результатами ще 500 переможців отримають житлові кредити на вигідних умовах.

«Наш Уряд послідовно, за постійної підтримки надійного партнера України — Уряду Німеччини, продовжує допомагати внутрішнім переселенцям розв’язувати питання забезпечення житлом. Держмолодьжитло вчергове продемонстрував прозорий доступ до одержання державної допомоги. Відтак сьогоднішні переможці зможуть отримати пільговий кредит на власне житло під 3 % річних», — зазначила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська.

Як зазвичай, відбір переможців здійснювався за допомогою генератора випадкових чисел із застосуванням програмного забезпечення, запропонованого Міжнародним Імплементаційним консультантом (IPC GmbH) та погодженого KfW.

Перелік переможців відбору буде опубліковано на вебсайтах Держмолодьжитла та його регіональних управлінь, а також сервісу RandomPicker.com.

Нагадаємо, 31 серпня Фонд Держмолодьжитло провів десятий етап відбору учасників програми «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» — було відібрано 500 переможців. 

За результатами проведених десяти відборів видано 378 іпотечних кредитів на загальну суму 463,9 млн грн.

Довідково 

Зазначену програму реалізують Держмолодьжитло і Мінреінтеґрації. Проєкт фінансується за рахунок 25,5 млн євро гранту Уряду Німеччини, наданих в рамках міжурядової угоди через Кредитну установу для відбудови KfW.

Зареєструватися для участі у програмі можна через портал державних послуг Дія або в регіональних управліннях Держмолодьжитла.

Ще нове на сайті: