Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Просторове планування розвитку територій громад під час та після війни обговорили на Конференції у Києві

prostorove planuvannya 1 768x51222 вересня у Києві відбулась Конференція «Просторове планування розвитку територій громад під час та після війни: виклики, відновлення, розвиток». 

Учасники конференції обговорили цілі та проблемні питання просторового планування територій громад у воєнний та післявоєнний період, зміни до відповідного законодавства тощо. 

«Тема конференції сьогодні надзвичайно актуальна. Адже повномасштабне відновлення громад, особливо у населених пунктах зі значними руйнуваннями, потребує більш ґрунтовного аналізу та планування. Наша мета — аби міста та села не лише повернулися до довоєнного стану, а й відповідали сучасним підходам до містопланування, зокрема були людиноцентричними. Аби громади мали раціональне просторове планування, забезпечували баланс розселення та розміщення робочих місць, сталість системи міської мобільності, були інклюзивними, енергоефективними та екологічними», — зазначив Генеральний директор Директорату просторового планування територій та архітектури Мінрегіону Євген Плащенко.

Захід організований Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) та Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Джерело: minregion