Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Європейська асоціація оренди зосередиться на доставці генераторів

Зустріч КБУ і ERA11 січня 2023 року відбулась зустріч між Конфедерацією будівельників України та Європейською асоціацією оренди (European Rental Association - ERA), на якій обговорили проєкти допомоги Україні з постачання або надання в оренду генераторів та будівельної техніки.
 
“Ми розуміємо, що обсяги робіт в Україні величезні і наразі є очевидна недостатність спеціальної будівельної техніки, яка буде відповідати потребам майбутньої відбудови. Тому вважали за потрібне провести зустріч з ERA, аби краще зрозуміти напрямки роботи, спеціалізації та можливості асоціації”, - розпочав зустріч виконавчий директор КБУ Олександр Червак.
 
Carole Bachmann, менеджер ERA повідомила, що наразі асоціація глобально ще не допомогла Україні, поки є виключно індивідуальні ініціативи допомоги деяких компаній, що входять до складу ERA. На думку пані Carole, можливість приєднатись до робочої (цільової) групи FIEC-EIC Task Force “Україна” - це перший крок для того, щоб Україна отримала необхідну допомогу саме від ERA, що об'єднує понад 5000 європейських компаній.
 
“Допомога передбачатиме кілька кроків. В першу чергу йдеться про постачання генераторів, адже це є терміновою потребою. А вже наступний крок - це відбудова, до якої також можуть бути залучені й компанії, що спеціалізуються з оренди”, - наголосила Carole Bachmanh.
 
Виконавчий директор КБУ зазначив, що Конфедерація будівельників України - це об'єднання будівельного бізнесу, і тому одним із завдань є віднайти всі можливості й пропозиції, що зможуть прискорити процес відбудови, де це вже можливо.
 
Європейська асоціація оренди плідно спілкується з однією з українських компаній - NovaRent, а також має вихід на організацію з Великобританії - Альянс допомоги будівництва та оренди, яка має на меті відправити в Україну 10 тис. генераторів.
 
“КБУ готова сприяти всім ініціативам ERA щодо допомоги Україні. Наразі нам відомо про надання техніки та генераторів від різних фондів й державних агентств. Наприклад, USAID, GIZ тощо або ж від окремих держав-партнерів”, - розповів Олександр Червак.
 
У ході обговорення було вирішено, що Carole Bachmann надасть детальнішу інформацію для ознайомлення про ініціативи Великобританії, над якими працює близько 11 людей.
 
“Європа бачить, що Україна дійсно має потребу у генераторах, проте цей процес також не із легких, це не відбувається швидко. Але найголовніше, що процес вже запущений”, - зазначила Carole Bachmann.
 
Вона додала, що наразі Європейська асоціація оренди сфокусується саме на доставці генераторів, проте не варто забувати, що буде також необхідність і в іншій спеціальній техніці. ERA направить інформацію про свої потужності, аби вже зараз розуміти, на що можна розраховувати.
 
Олександр Червак додав, що зараз також потрібно обговорювати можливі перепони, що можуть стримувати процес, аби Конфедерація зі свого боку могла узгодити ці питання на рівні українського Уряду.
 
“Ми впевнені, що з підтримкою європейських партнерів, у тому числі ERA, Україна вистоїть, переможе та відбудується!”, - резюмував Олександр Червак.
 
Долучайтеся до розвитку галузі та майбутньої відбудови спільно з КБУ!?
 
ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!?
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!??
СЛАВА УКРАЇНІ!??
 
Пресслужба КБУ