Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29

Порушено справи проти 612 представників будівельної галузі у Туреччині

zruynuvannya pid chas zemletrusu u TurechchyniУ Туреччині поліція порушила справи проти 612 людей, які можуть бути причетними до будівель, що зруйнувалися під час землетрусів. Із них 184 людини вже перебувають під арештом.

Серед підозрюваних — підрядники, власники будівель і менеджери компаній. Також затримали мера одного з міст, розташованого неподалік епіцентру землетрусу.

Унаслідок землетрусів обрушилися або були серйозно пошкоджені 173 тисячі будівель. Експерти заявляють, що багато зруйнованих будівель звели з використанням неякісних матеріалів і технологій та вони часто не відповідали державним стандартам.

Нагадаємо, 27 лютого У Туреччині стався новий землетрус магнітудою 5,6 бала. Зафіксовано нові руйнування і жертви серед населення. Про це пише турецьке державне інформагентство Anadolu.

Потужні підземні поштовхи відчувалися в понеділок близько 12:04 в провінції Малатья. Повідомляється про обвалення як мінімум 25 будівель, загинула 1 людина, 69 отримали поранення.

У зоні лиха працюють рятувальники. Місцеве управління з надзвичайних ситуацій закликає населення перебувати на відстані від постраждалих будівель.

Джерело: propertytimes