Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Україна і США поглиблюватимуть співпрацю в енергетичній сфер

photo 2023 03 03 18 11 11Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч з міністром енергетики США Дженніфер Ґренголм у рамках засідання Партнерства трансатлантичної співпраці у галузі енергетики та клімату у Загребі. Сторони обговорили питання подальшої співпраці країн у сфері енергетики.

Герман Галущенко подякував колезі за допомогу енергетичному сектору України, зокрема газотурбінну мобільну електростанцію, яка була нещодавно надана українській стороні Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

«Встановлення таких газових турбін у різних регіонах України допоможе децентралізувати генерацію і забезпечити безперебійне постачання електроенергії критичній інфраструктурі та споживачам», - зазначив міністр енергетики.

Герман Галущенко також ознайомив пані міністра з положеннями оновленої Енергетичної стратегії України до 2050 року, яка визначає пріоритетами чисту та безпечну енергетику, в основі якої - децентралізована енергосистема. Міністр додав, що Україна буде вдячна американській стороні за надані пропозиції щодо відповідного документа.

Окремо на зустрічі акцентувалося на спільних зусиллях щодо реалізації ініціативи Net Zero World, що передбачає пришвидшення переходу до чистих, безпечних енергетичних систем і побудови безвуглецевого світу.

Також сторони обговорили поглиблення співпраці в атомній галузі та корпоратизацію Енергоатому.
Зважаючи на досвід та перспективи співпраці зі США, дуже важливо, аби до консультування цього процесу долучилися найкращі фахівці. А Енергоатом став найефективнішою, прозорою компанією, світовим лідером в атомній енергетиці.
(https://telegra.ph/file/4da800fded0baf05c12bb.jpg)
Герман Галущенко повідомив, що Україна висунула свою кандидатуру до Ради керуючих МАГАТЕ і розраховує на підтримку США у цьому питанні.

Ще нове на сайті: