Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Перевірити статус будівельних документів тепер можна на порталі Дія

2342524Перевірити статус будівельних документів тепер можна на порталі Дія

На порталі Дія запущено електронний кабінет «Моє будівництво». В ньому відображаються всі документи будівельної сфери, незалежно від способу подачі, в яких користувач вказаний як Замовник будівництва.

З допомогою нового інструменту можна подивитися коротку інформацію про кожен документ та статус його розгляду органами будівельного контролю.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png");">❗️ В кабінеті доступні документи, переважно створені після липня 2020 року, коли розпочала роботу Єдина державна електронна система у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Відтоді було подано 172 тисяч заяв на отримання будівельних послуг.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png");">? Хто може скористатись кабінетом?
Фізичні та юридичні особи

Зробити це вони зможуть, скориставшись електронним цифровим підписом — КЕП чи ДІя. Підпис.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png");">? Як було раніше?
Особа, яка подавала документи в паперовому вигляді і не хотіла окремо реєструватись в ЄДЕССБ, змушена була просити ЦНАП чи орган будівельного контролю перевірити статус документа.

Цифровізація будівельної сфери є частиною масштабної реформи містобудування, яка впроваджується Міністерством відновленням. Вона полягає в адаптації будівельної сфери до європейських стандартів, діджиталізації послуг та документів у будівельній сфері, а також автоматизації процес прийняття рішень.

Ключовим на цьому напрямі є імплементація законопроєкту №5655, який в грудні минулого року був схвалений Верховною Радою України.

Нагадаємо, будівельні послуги на Порталі Дія та Єдина державна електронна система у сфері будівництва розроблені Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури у співпраці з Міністерство цифрової трансформації України за підтримки проекту USAID/UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

 

Джерело: facebook

Ще нове на сайті: