Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

Киянин збудував собі будинок на даху житлової багатоповерхівки у центрі столиці

9343241У Голосіївському районі Києва на вулиці Великій Васильківській, 80 на даху житлового багатоквартирного будинку добудували майже цілий поверх без будь-яких дозвільних документів.

Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, інспектори виявили, що контрольні карти на проведення будівельних робіт за вказаною адресою не видавались. Щоб ідентифікувати порушника та зафіксувати його протиправні дії, було викликано наряд Патрульної поліції Києва. Проте власник будівлі забарикадувався та не пускає ані перевіряльників, ані співробітників правоохоронних органів.

"Я звертаю увагу на цю ситуацію правоохоронних органів та Київської міської прокуратури та прошу підключитися. За подібні дії порушники мають нести покарання в суді, адже, крім порушення благоустрою, ставиться під загрозу безпека мешканців будинку, на даху якого і почалося незаконне будівництво", - розповів Ткаченко.

Чиновник додав, що міська влада має намір подавати судовий позов та вимагати відкрити кримінальну справу. Надбудову на даху помітили нещодавно, звідси можна зробити висновок, що будувалася вона під час війни.

Джерело: nerukhomi