Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Генплан Миколаєва: визначено ключові напрями

mukolaiv planУ Миколаєві реалізується під егідою Європейської економічної комісії ООН унікальний проєкт #UN4Mykolaiv, до якого залучили найкращих світових архітекторів та фахівців із містобудування.

Про це повідомили у пресслужбі мерії Миколаєва.

Як заявив мер Олександр Сенкевич, план відновлення та розвитку Миколаєва може стати успішним прикладом для інших населених пунктів країни, зруйнованих російськими окупантами. Перша фаза #UN4Mykolaiv тривала шість місяців. За цей час експерти провели ґрунтовний аналіз міста та визначили основні принципи, на яких базуватиметься Генплан. З огляду на те, що війна триває і ситуація постійно змінюється, команда розробила динамічну методологію аналізу проблем, викликаних військовою агресією, а також актуальних для міста до війни.

В рамках #UN4Mykolaiv йде робота над створенням 5 еталонних пілотних проектів за такими стратегічними напрямками: житловий мікрорайон, культура та спадщина, промисловість та набережна, інноваційний район, зелені та громадські простори.

Мер зазначив, що важливим аспектом розробки Генплану Миколаєва є активна участь товариства та експертної спільноти міста. Зібрано та проаналізовано близько 15 тисяч пропозицій миколаївців з приводу бачення майбутнього міста. Продовжуються громадські обговорення із залученням фахівців у галузі архітектури та містобудування Миколаєва.

Джерело: nerukhomi

Ще нове на сайті: