Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

За програмою "ВідновиДІМ" відновили два ЖК

Opera Снимок 2023 03 22 120515 nerukhomi.uaВ Ірпені під Києвом за програмою "ВідновиДІМ" відновили два житлові комплекси – Затишній та Ново-Оскольський.

Як повідомили у пресслужбі Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, заступник голови відомства Олександр Бутенко разом із представниками країн Євросоюзу та Фонду енергоефективності 17 березня оглянули відновлені будинки, які були пошкоджені через обстріл російськими агресорами.

 

Український чиновник розповів, що співвласники обох житлових комплексів подали заявку на участь у програмі у листопаді минулого року, а вже за два місяці змогли повернутися до відновлених будинків.312431у1221у

"Ми переконані, що в рамках відновлення ми маємо зробити житлову інфраструктуру більш якісною, безпечною та енергоефективною, ніж вона була раніше", - заявив Бутенко.

Він також подякував міжнародним партнерам за участь у програмі, додавши, що досвід можна масштабувати на всю Україну, зробивши житлову інфраструктуру якіснішою, безпечнішою та енергоефективнішою, ніж вона була раніше.

За його словами, на відновлення ЖК Затишний та ЖК Ново-Оскольський Євросоюз виділив 12,5 мільйонів гривень. Кошти були спрямовані на ремонт фасадів, встановлення нових вікон, відновлення інженерних систем, покращення енергоефективності будівель тощо.

Також у рамках візиту представників ЄС було проведено переговори та узгоджено позиції щодо інтенсифікації подальшої спільної роботи над пошуком шляхів збільшення обсягу допомоги ОСББ через програми Фонду енергоефективності.

  Програму "ВідновиДІМ" було запущено у листопаді 2022 року. З того часу вона отримала близько 70 заявок щодо відновлення житла від ОСББ із різних регіонів України. Сьогодні у ній можуть взяти участь ОСББ Миколаївської, Київської, Чернігівської, Житомирської, Сумської, Дніпропетровської областей міста Києва.

Програма фінансує закупівлю 100% будівельних робіт та матеріалів, необхідних для оновлення. Мінімальний розмір гранту, який може отримати один об'єкт відновлення, становить 7,2 мільйонів гривень. Загалом на реалізацію програми Європейський Союз виділив 25 мільйонів євро (близько 1 мільярда гривень).

Джерело: nerukhomi

Ще нове на сайті: