Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

У Київраді виношують план із забудови заказника на Оболоні

EcO985FXsA92oXK3JSKCGmboqrwdQsL8Земельна комісія Київради має намір розглянути питання з передачею набережної на Прирічній у користування КП "Житлоінвестбуд-УКБ" для масштабного будівництва паркінгу.

Абсурдність цього рішення полягає в тому, що ця територія була оголошена ландшафтним заказником місцевого значення "Затока Наталка", згідно з рішенням Київради від 27.02.2020 року № 148/8318.

"Також відсутня будь-яка забудова на ДПТ північної частини Оболоні. Тому ані про будівництво паркінгу, ані про зміну цільової земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:78:215:0016 не можна і говорити, а тим більше голосувати", - повідомили у паблиці Життя Оболонського району.

Раніше деталі масштабної забудови на вулиці Прирічній з'ясували журналісти iloveobolon.kiev.ua . Так, тут за 120 млн грн із міського бюджету збираються збудувати багаторівневий паркінг на місці пішохідної частини набережної та захисної дамби, а також зробити під'їзні дороги до майбутнього житлового комплексу.

Плани на забудову цієї зеленої зони існують із 2007 року, коли земельну ділянку Київрада передала під житлову забудову компанії "Архітектурно-будівельний альянс".

Можна припустити, що для такого великого об'єкту необхідно збудувати нові в'їзди та виїзди на вулицю Прирічну. Саме для розміщення таких споруд має бути цільове призначення (розміщення лінійних об'єктів транспортної інфраструктури), під яке "Жилінвестбуд-УКБ" отримає земельну ділянку на одному із найближчих засідань Київради.

Крім того, на найближчій сесії депутати міськради мають проголосувати за зміну до бюджету міста Києва. Відповідно до цих змін передбачено виділення бюджетних коштів у розмірі 120 млн грн під будівництво багаторівневого паркінгу для майбутніх мешканців ЖК

Варто також зазначити, що згідно з прийнятим 31.08.2021 року детальним планом території Оболонського району в межах вулиці Північної, Оболонського проспекту, вулиці Прирічної, проспекту Героїв Сталінграда та проспекту Маршала Малиновського жодного будівництва підземно-надземного паркінгу не передбачено. Якщо депутати проголосують за передачу землі "Житлоінвестбуд-УКБ", вони порушать уже затверджену раніше містобудівну документацію.

Джерело: nerukhomi

Ще нове на сайті: