Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Ріелтори розповіли, як подорожчає оренда житла у квітні

Opera Снимок 2023 03 24 153129 nerukhomi.uaЦіни на ринку орендної нерухомості мають зрости в Україні вже у квітні у більшості міст, де не ведуться активні бойові дії.

Відповідний прогноз зробив голова Асоціації спеціалістів з нерухомості (ріелторів) України Юрій Піта.

За його словами, навесні ринок оренди пожвавився, подорожчання торкнеться Києва, Харкова та навіть Запоріжжя. Він зазначив, що на початку року ринок оренди став стабільним у тому плані, що немає зміни зростання вгору чи навпаки. Оренда вже стабілізувала свої показники і тримається на одному рівні. У той самий час спостерігається збільшення попиту.

"Більше попиту стало на оренду, якщо брати по Києву, порівняно із зимовим періодом. Традиційно в цей час оренда більш активно починає працювати, отже, не виключається, що ціни можуть дещо піднятися, починаючи з квітня", - наголосив президент асоціації ріелторів.

Проте очікувати на суттєві цінові зміни, швидше за все, не доведеться, прогнозує експерт. Зміни в середньому становитимуть близько 10%. У західних регіонах ситуація змінилася у зворотний бік, там уже немає такого високого попиту. А тому ціна впала на 20%, хоча все ще залишається вищою, ніж була до війни.

У центральних областях попит зріс уже на 20%, але ситуація стабільна і ціни знижуються. В Одесі спостерігається незначне подорожчання в межах 10-15%, цікаво, що ціни на оренду зросли у Харкові та Запоріжжі: у Харкові аж на 20%, а у Запоріжжі – на 10-15%.

Джерело: nerukhomi

Ще нове на сайті: