Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Роботи на пивоварні Шульца проводять без дозволів – КМДА

Opera Снимок 2023 05 25 154741 nerukhomi.uaДепартамент охорони культурної спадщини КМДА не надавав дозволи на проведення будь-яких робіт на території пивоварні Карла Шульца. Наразі у відомстві проводять дослідження аби надати будівлям заводу статусу об’єкту культурної спадщини.

Незважаючи на те, що будівлі на території пивоварні не перебувають на обліку об’єктів культурної спадщини, пивзавод Карла Шульца має історико-культурну цінність та внесений до переліку об’єктів ХІХ-ХХ ст., яким може загрожувати знищення або пошкодження.

  • 3 листопада 2022 спеціалісти зафіксували ознаки руйнації однієї із будівель, розташованої зі сторони провулку Лужевського.
  • 27 лютого 2023 комісія встановила, що один із корпусів комплексту будівель пивоварні Шульца демонтовано, а на іншому з корпусів комплексу будівель проведено частковий демонтаж об’єму даху та двох поверхів.

За наявною у Департаменті інформацією, комплекс будівель Пивоварні
Карла Шульца перебуває у приватній власності БО «Міжнародний благодійний фонд «Фонд національного добробуту Криму».

У Департаменті стверджують, що дозволи на виконання будь-яких робіт на території пивоварні Шульца не надавалися та не реєструвалися. До того ж відомство зверталося до власника з вимогами зупинити проведення робіт за вказаною адресою та надати наявну дозвільну документацію на проведення відповідних робіт.

З цього приводу КМДА проінформувало Міністерство культури та інформаційної політики України стосовно проведення робіт, що відбуваються на території заводу.

Джерело: bzh

Ще нове на сайті: