Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Яким буде новий ліцей у Гостомелі, відбудований після атаки росіян.

Opera Снимок 2023 05 26 132340 nerukhomi.uaОприлюднено проєкт відновлення зруйнованого загарбником Ліцею №2 у Гостомелі під Києвом.

Перші рендери майбутньої школи оприлюднив генеральний проєктувальник та партнер фонду, архітектурна компанія Archimatika. Побудований поспіхом у 80-ті роки у складі військового містечка, Ліцей №2 ще до початку повномасштабного вторгнення потребував ремонту. Крім того, простір типової радянської школи не відповідав вимогам сучасного навчального процесу.

У ході боїв за Гостомель, будинок отримав нові руйнування – зокрема, було знищено дах. У такому стані заклад простояв усю зиму.

Незважаючи на розрахунок на 400 учнів, фактично тут навчалося понад 500 дітей

Проєкт Archimatika зробить зручним навчання тут для 1000 дітей. У концепції закладено гнучкі рішення, що відповідають сучасному освітньому процесу. До роботи над школою залучено фахівців з педагогіки, дитячої психології та інклюзивності.

"Особливу увагу приділено рекреаціям. У радянсько-пострадянських школах вони жахливі – фактично, діти їх не використовують. Ми закладаємо різноманітні за масштабом та наповненням, функціональні, комфортні рекреації. Ці простори максимально наповнені денним світлом", - розповів архітектор проєкту Микола Морозов.

Джерело: nerukhomi

Ще нове на сайті: