Наші контакти: +38 044 361 92 79 | +38 067 912 89 29

10 українських підприємств отримають гранти за програмою енергомодернізації промисловості

мінвідновлення енергомодернізаця10 підприємств України отримають гранти на впровадження енергоефективних заходів у межах проєкту «Power Up!». Це будуть компанії з регіонів, де відбувалися бойові дії, зокрема Сумщини, Чернігівщини та Харківщини.

Розмір кожного гранту – до мільйона гривень. Кошти будуть витрачені на закупівлю енергоефективного обладнання. Завдяки проєкту підприємства зможуть заощадити мінімум 3000 МВт на рік.

«Power Up!» реалізовуватиметься спільно з Фондом «Східна Європа» за підтримки проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність в Україні», який підтримується урядами Німеччини та Швейцарії.

«Гранти для закупівлі енергоефективного обладнання підвищать спроможність українських підприємств конкурувати з європейськими компаніями. Вони дозволять заощадити  енергетичні ресурси, а значить, знизити вартість продукції. Зараз Україна знаходиться на початку великої енергомодернізації промисловості, без якої важко уявити майбутнє. Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України працює над створенням державних інструментів, які дозволять впевнено рухатися вперед у цьому напрямку», – підкреслив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Бутенко.

З умовами грантового конкурсу, можна ознайомитись за посиланням:https://eef.org.ua/competition/pidtrymuyemo-energonezalezhnist/ 

Заявки на участь можна подавати до 20 вересня 2023 року.

Джерело: Мінвідновлення.