Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Триває реконструкція дороги до кордону з Румунією

Румунія дорогаДержавне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України працює над модернізацією підʼїзних шляхів до пунктів пропуску з країнами Європейського Союзу.

Так, у Чернівецькій області тривають роботи з реконструкції 2 км дороги Т-26-01 Чернівці – Вашківці – Путила – КПП «Руська» до пункту пропуску «Шепіт – Ізвоареле Сучевей». Ремонт цього відрізку шляху важливий для відновлення роботи пунктів пропуску.

На сьогодні тривають роботи на двох мостах, які є складовою дороги Т-26-01: верховому та низовому. Протяжність верхового – майже 11,5 м, а низового – 8 м.

На низовому мості, який був повністю розібраний, уже завершують влаштовувати деформаційні шви та розпочали підготовчі роботи для бетонування залізобетонної монолітної плити. Після завершення цього етапу заплановано облаштувати дренажну систему, гідроізоляцію, тротуарні консолі та бордюри.

Верховий міст уже облаштовано монолітною залізобетонною плитою. Зараз будівельники влаштовують дренаж, гідроізоляцію та бордюри.

Також паралельно з ремонтом мостів будівельники розширюють проїзну частину дороги. На півкілометровій ділянці вони облаштували основу та почали вкладати нижній шар покриття.

Наступні етапи – верхній шар покриття, дорожня розмітка, знаки та барʼєрне огородження.

Тривають роботи і на 9 підпірних стінках. Фактично будівництво цих захисних споруд майже завершено.

Пункт пропуску «Шепіт – Ізвоарелє Сучевей» функціонував до 2010 року, проте після того, як Румунія стала членом Євросоюзу, перехід закрили. Через значне навантаження на транспортні коридори в Чернівецькій області планують відкрити щонайменше 3 пункти пропуску, серед яких «Шепіт – Ізвоареле Сучевей», «Руська – Ульма», а надалі – «Біла криниця – Клімеуць».

Автомобільну дорогу Т-26-01 Чернівці – Вашківці – Путила – КПП «Руська» з під’їздом до КПП «Шепіт» реконструюють у межах проєкту «Покращення транспортної інфраструктури у транскордонному регіоні Чернівці – Сучава (Шепіт - Ізвоареле Сучевей)» у рамках Спільної операційної програми Румунія – Україна 2014 –2020.

Джерело: Мінвідновлення.

Ще нове на сайті: