Наші контакти: +38 044 361 92 79 |  +38 067 912 89 29 |    

Інвестиції для відновлення енергосектору: Україна і Республіка Корея поглиблять співпрацю

Україна Корея енергетикаМіністр енергетики України Герман Галущенко зустрівся з корейською делегацією на чолі з міністром землі, інфраструктури та транспорту Республіки Корея Вон Хі Рьонгом.

Герман Галущенко ознайомив представників корейської сторони зі станом енергетичної системи України і наслідками російських атак для енергетичних об’єктів.

Очільник Міненерго подякував Республіці Корея за допомогу, надану енергетичному сектору України.

Так, з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Республіка Корея відправила 10 вантажів гуманітарної допомоги, зокрема 20 резервних електростанцій і 5 міні-екскаваторів, які використовують під час масштабної ремонтної кампанії на енергетичних об’єктах.

Крім того, ПрАТ «Укргідроенерго» і Корейська корпорація водних ресурсів (K-water) уклали Меморандум, яким передбачено співпрацю в експериментальному проєкті з відновлення Каховської ГЕС.

Під час зустрічі сторони підтвердили зацікавленість у подальшій співпраці у сфері гідроенергетики.

Сторони також обговорили потенціал співпраці у сфері відновлюваних джерел енергії, зокрема вітрової і сонячної енергетики.

Міністр Вон Хі Рьонг своєю чергою наголосив на зацікавленості корейських інженерних та конструкторських компаній в інвестиціях у відновлення українського енергосектору. Також він повідомив про запланований в Україну візит міністра торгівлі, промисловості та енергетики Руспубліки Корея, під час якого планується обговорення конкретних проєктів співпраці з відновлення українського енергосектору з огляду на необхідність впровадження механізмів децентралізації генерації, а також систем обліку і розумного споживання електроенергії в Україні.

Джерело: Міненерго.

Ще нове на сайті: